Hledá se Specialista procesního zlepšování do Rousínova.

Jméno/Firma
European Data Project s.r.o.
Pracoviště
Slavkovská 1290/14, Rousínov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
4. 10. 2024

???? Název pozice: Lean specialista / Specialista procesního zlepšování

???? Lokalita: European Data Project, Rousínov

???? Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod, víkendy volné

???? Popis pozice:
European Data Project hledá kolegu či kolegyni na pozici Lean specialisty, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám zvyšovat efektivitu výrobních procesů. Tato pozice nabízí ideální příležitost pro ty, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti v oblasti Lean managementu a kontinuálního zlepšování. Pracovník na této pozici bude veden externím Lean manažerem a bude úzce spolupracovat s kolegy ve výrobě.

????️ Klíčové odpovědnosti:

???? Spolupráce s Lean Manažerem na optimalizaci výrobních procesů.
???? Identifikace ztrát a neshod ve výrobě a zavádění zlepšovacích opatření.
???? Implementace 5S principů a dalších Lean metod pod vedením zkušeného manažera.
???? Podpora zavádění Lean filozofie a procesu kontinuálního zlepšování ve výrobním závodě.

???? Co by Vám nemělo chybět?

???? SŠ/VŠ vzdělání (technický směr výhodou) ????.
???? Zkušenosti s aplikací Lean metod v prostředí výrobního závodu ????️.
???? Komunikativní úroveň angličtiny nebo němčiny je vítána, ale není podmínkou.
???? Silné analytické a komunikační dovednosti.
???? Schopnost motivovat ostatní a pracovat týmově.

???? Nabízíme:

???? Možnost odborného růstu a získání cenných zkušeností pod vedením zkušeného Lean manažera.

???? Práci v dynamickém prostředí s příležitostí podílet se na klíčových projektech zlepšování ve stabilní firmě.

???? Mzdu dle zkušeností ????.

⛵ Dovolenou nad rámec legislativy - až 25 dní dle odpracovaných let.

???? Závodní stravování - výběr z 5 výborných jídel od 35,- Kč.

???? Možnost ubytování v nově zrekonstruované ubytovně pro zaměstnance.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a podílet se na rozvoji moderních výrobních procesů, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vás!