Real Estate Consultant

Jméno/Firma
Cushman & Wakefield, s.r.o.
Pracoviště
Purkyňova 2121/3, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
4. 10. 2024

Jsme mezinárodní společnost zabývající se poradenstvím v oblasti komerčních nemovitostí a jejich správou. Patříme mezi specialisty na trhu real estate a soustředíme se na široké spektrum projektů v České republice, ať už jde o velké skladové haly, výrobní prostory, malé komerční jednotky nebo showroomy.

Aktuálně k sobě hledáme nového kolegu, který bude mít obchodního ducha, nebude se bát komunikovat po telefonu a zvládne budovat vztahy s největšími klienty na trhu. Pokud hledáte rozmanitou práci, zajímá vás obchod i marketing a domluvíte se bez problému anglicky, ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Aktivní budování vztahů se stávajícími klienty a akvizice nových spoluprací
  • Dojednávání nových a prodlužování stávajících nájemních smluv
  • Zodpovědnost za pronájem nájemních ploch v rámci existujících i připravovaných developerských projektů
  • Poskytování konzultačních služeb klientům pro využití průmyslových projektů
  • Podílení se na marketingové strategii projektů
  • Monitoring trhu
  • Spolupráce s dalšími odděleními v rámci společnosti (Retail, Office, Valuation)

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost angličtiny
  • Obchodního ducha
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Zkušenost z role konzultanta/prodejce/obchodního poradce velkou výhodou
  • Aktivní a motivovaný přístup k práci
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • Rozmanitou práci s možností kariérního postupu
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti s přátelskou firemní kulturou
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (Cafeterie, stravné, 5 týdnů dovolené, sick days, služební telefon a notebook)
  • Možnost kariérního rozvoje a růstu, školení
  • Spolupráci s profesionály na trhu komerčních nemovitostí
  • Spolupráci a vedení jednání s klíčovými developery a majiteli nemovitostí, jakož i zajímavými nájemci
  • Kanceláře v centru města