MANAŽER PRODEJNY JÍZDNÍCH KOL - ZÁSTUPCE

Jméno/Firma
CYKLO best s.r.o.
Pracoviště
Tuřanka 1512/55, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
4. 10. 2024

Jsme firma CYKLO best s.r.o. a od roku 2014 působíme na trhu s koly a elektrokoly. Od roku 2015 jsme také výhradním dovozcem značky Bianchi pro ČR. V našem portfoliu naleznete ale i další prémiové značky. Aktuálně nás najdete v Brně, Rousínově a Olomouci.

Co vás čeká

Vedení a motivace týmu: Společně povedete prodejnu jízdních kol a elektrokol. Zajistíte inspirativní prostředí, kde každý zná a využívá své přednosti a dovednosti.
Špičkový zákaznický servis: Poskytnete našim zákazníkům profesionální obsluhu a poradenství, ať už v prodejně nebo prostřednictvím dalších komunikačních kanálů.
Budování vztahů: Budete pro našeho zákazníka víc než prodejce, buďte mu rádcem a to i v poprodejním procesu.
Péče o prodejnu: Udržujete prodejnu v technicky bezvadném a vizuálně atraktivním stavu, kde se zákazníci budou cítit příjemně a vítáni.
Optimalizace činností: Přinášíte nové nápady na zefektivnění postupů, abychom neustále posouvali úroveň zákaznické péče.
Práce v programu POHODA: Přímý prodej, vystavování nabídek a příjem servisu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zkušenosti vedení týmu: Dokážete si získat respekt a rozvíjet své kolegy.
Jste zkušený manager, který dokáže přinést nový pohled na chod prodejny a implementovat potřebné změny.
Profesionální vystuponívá: Přirozeně lidský a profesionální přístup je pro nás klíčový.
Organizační schopnosti: Umíte plánovat, stanovovat priority a efektivně řídit činnosti týmu.
Komunikace v angličtině: Angličtina na úrovni B1 pro komunikaci se zákazníky na prodejně, telefonu nebo emailu.
Orientace v oboru: Znalost cyklistického oboru a nadšení učit se novým věcem. Manuální zručnost výhodou.
Znalost systému POHODA: Výhodou, ale ne podmínkou.
ŘP sk.B

Co vám můžeme nabídnout

Výrazné slevy na námi nabízené zboží.
25 dní dovolené pro váš odpočinek.
Příspěvek na stravování ve výši 100 Kč za den.
Bonus za doporučení nového kolegy.
Příspěvky na životní a penzijní připojištění po prvním půlroce spolupráce.
Skvělou italskou kávu přímo v naší kuchyňce.
Moderní prostředí na naší prodejně v Brně - Slatině.
Měsíční, kvartální a roční bonusy. - Jako ocenění za vaši tvrdou práci a dosažené výsledky můžete očekávat bonusy nad rámec vašeho základního platu.
Příplatek za práci o víkendech: Vaše flexibilita a ochota pracovat v sobotu jsou finančně oceněny.
Pracovní oblečení.
Možnost testování/zapůjčení kola nebo elektrokola.
Služební vozidlo po dohodě.
Školení, zaučení a zahraniční cesty.
Možnost stravování na prodejně.