HLEDÁME FINANČÍ PORADCE!

Jméno/Firma
BIDLI holding, a.s.
Pracoviště
České Budějovice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
4. 10. 2024

Pracovní nabídka

HLEDÁME FINANČÍHO PORADCE!

Máte vášeň pro finance a chuť pomáhat lidem dosáhnout jejich finančních cílů? Jste komunikativní, zodpovědní a rádi pracujete s lidmi? Pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

  • Poskytování odborného finančního poradenství pro klienty
  • Analýza potřeb klientů a navrhování řešení na míru
  • Pomoc při plánování investic, spoření, pojištění a důchodového zabezpečení
  • Budování a udržování dlouhodobých vztahů s klienty

Co od vás očekáváme:

  • Zájem o finance a chuť se neustále učit nové věci
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost, zodpovědnost a týmového ducha
  • Zkušenosti ve finančním sektoru výhodou, nikoliv podmínkou – rádi vás zaškolíme!

Co Vám nabízíme:

  • Moderní kanceláře a přáteslký kolektiv
  • Možnost částečného homeoffice
  • Motivační ohodnocení
  • Nástup možný ihned
  • Multisport kartu, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, firemní posilovna, slevy na firemní produkty, slevy na mobilní tarify, dětské tábory a mnoho dalších benefitů.

V případě, že Vás pozice zaujala, pošlete své CV. Těšíme se na Vás!