Inženýr kvality ???? ✅

Jméno/Firma
Talentinno s.r.o.
Pracoviště
Liberec
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Auto - moto
Vytvořeno
4. 10. 2024

Pracovní nabídka

Hledáme nové kolegy či kolegyně do našeho týmu kvality!

Náplň práce:

  • Vést zákaznické nebo dodavatelské reklamace.
  • Analyzovat interní problémy dílů; vypracování zpráv a návrhů nápravných opatření vedoucích k zajištění kvality.
  • Plánovat, připravovat a vést audity.
  • Koordinace a zajištění změnových řízení (dodavatelské, procesní, designové změny)
  • Návrh testů, analýza a zpracování výsledků; PPAP/PPA dokumentace, uvolnění změn se zákazníky.

Požadujeme:

  • Máte SŠ nebo VŠ vzdělání.
  • Praxe na podobné pozici velkou výhodou!
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby.
  • Možnost kariérního růstu a firemní vzdělávání.
  • Zdravotní péče, rehabilitace.
  • Kafeterie, stravenkový paušál.
  • Příspěvek na penzijní přípojištění/ životní pojištění.
  • Výhodnější volání přes Vodafone.
  • Bonusy/prémie.
  • Dovolená 5 týdnu.
  • Firemní akce.

Zašli nám tvůj životopis a nebo nám rovnou zavolej. ???? Domluvíme se s tebou na pohovoru, kde si řekneme více!