Finanční a datový analytik

Jméno/Firma
ADAX Capital Corporation s.r.o.
Pracoviště
Olomoucká 3419/7, Brno
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Bankovnictví
Vytvořeno
5. 10. 2024

Přidej se do týmu rostoucího fondu ADAX Fond firemního nástupnictví SICAV, a.s. na pozici Finanční a datový analytik, s možností dalšího kariérního růstu.

Obory:

M&A, private equity, investice do výrobních společností, ekonomika, finanční analýzy, controlling, finanční a datový reporting, projektový a procesní management

Náplň práce:

  • spolupráce s CEO a CFO celé fondové struktury
  • vytváření finančních plánů, cash-flow modelů, manažerských reportingů a forecastů jak na úrovni fondu, tak v jednotlivých portfoliových společnostech
  • spolupráce v předakvizičních, akvizičních i postakvizičních procesech
  • spolupráce při vyhodnocování vhodných targetů (výrobních společností) k akvizici
  • měření a reporting výkonnosti portfoliových společností
  • příprava a reporting finančně-analytických dat v rámci porad vedení fondu
  • aktivní a pravidelná komunikace s vedením fondu a strategickými manažery našich portfoliových společností, včetně jejich pravidelné ekonomické podpory
  • participace na správě a provozu fondu kvalifikovaných investorů zaměřeném na firemní nástupnictví
  • příprava podkladů k ocenění a přecenění aktiv (portfoliových společností) a akcií fondu
  • příprava finančně-analytických dat pro financující banky

Požadujeme:

  • VŠ ekonomické vzdělání - nejlépe
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • analytické myšlení, znalost českého výkaznictví a účetnictví
  • velmi dobrou znalost MS Office, zejména MS Excel
  • pozitivní osobnost, přirozená ochota pomoci
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • pečlivost, preciznost a důslednost
  • schopnost identifikovat problém
  • loajalitu, samostatnost, duševní vyspělost
  • ochotu učit se novým procesům a novým IT systémům

Výhodou:

  • zkušenosti z fondové struktury
  • zkušenosti z M&A
  • aktivní znalost AJ

Nabízíme:

  • podílení se na akvizicích a řízení výrobních společností, jejich rozvoji
  • podílení se na řízení private equity fondu s unikátní tematikou firemního nástupnictví
  • možnost kariérního růstu, profesního a odborného rozvoje (mentoring profesně starších kolegů)
  • flexibilní pracovní dobu
  • reprezentativní kanceláře s dobrou dopravní dostupností
  • různorodou, tvůrčí a zajímavou práci
  • vysoce specializovaný tým, příjemný kolektiv, vzájemnou pomoc a podporu
  • kombinaci samostatné práce a týmové práce

Nástup:

1.1.2025 nebo dle dohody

V případě zájmu zašlete své CV a stručný motivační dopis na kontaktní e-mailovou adresu.