IT Specialista ve strojírenské společnosti - SW, HW, LAN, TCP/IP (m/ž)

Jméno/Firma
RIGHT INDICADA s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
5. 10. 2024

Pro strojírenskou společnost, která je jedničkou ve svém oboru v Evropě, hledáme posilu do týmu IT.

Máte zkušenost se správou SW, HW a taky TCP/IP?

Co nabízíme:

  • Příspěvek na penzijní/životní 9000,- ,
  • 5 týdnů dovolené,
  • flexibilní pracovní doba - pevné jádro 8-13:00,
  • výroční bonusy,
  • 10% kvartální bonusy z hrubé mzdy a další.

Náplň práce:

  • Budete se podílet na montážních, servisních a vývojových aktivitách souvisejících s hardwarem a softwarem serverů.
  • Budete zodpovídat za instalaci a nastavení systémových a aplikačních softwarů.
  • Poskytnete technickou podporu uživatelům a budete asistovat při konfiguraci klientských aplikací.
  • Budete řešit různé IT úlohy zaměřené na udržení spolehlivosti a dostupnosti síťové infrastruktury a prvků informačních systémů s důrazem na TCP/IP.

Cílem je zajištění spolehlivého chodu HW a SW infrastruktury ve významné nadnárodní firmě.

Požadavky:

  • Dobrá znalost TCP/IPlokálních sítí (LAN) - nutnost,
  • znalost SQL a administrace databází (MS SQL, Oracle) - výhodou,
  • zkušenosti se serverovými produkty Microsoft,
  • orientace v oblasti technického hardware a počítačových sítí,
  • komunikativní angličtina.

Místo výkonu práce: Bohumín.