Tlumočník, asistent/ka

Jméno/Firma
KYB Manufacturing Czech s.r.o.
Pracoviště
Pardubice
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština, Japonština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
5. 10. 2024

Hledáte dynamickou práci, která kombinuje tlumočení a administrativní podporu? Chcete být pravou rukou jednatele a podílet se na růstu naší společnosti? Pokud jste spolehlivý/á, máte výborné organizační schopnosti a baví Vás práce s lidmi, máme pro Vás skvělou příležitost!

Co Vás čeká?

  • Vyřizování agendy jednatele, organizace obchodních a pracovních schůzek, vedení diáře jednatele, komunikace s úřady
  • Pomoc s analýzou dat a přípravou výkonných reportů
  • Tlumočení a překlady AJ/ČJ/Japonština
  • Vypracovávat zápisy ze schůzek a spravovat dokumentaci související se schůzkami
  • Provádět obecné administrativní úkony související s kanceláří jednatele

Co od Vás očekáváme?

  • VŠ nebo SŠ s maturitou
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Znalost japonského jazyka na pokročilé úrovni
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Komunikační, organizační a prezentační dovednosti

Co Vám nabízíme?

  • Vlastní pracovní notebook a mobilní telefon
  • Náborový příspěvek 20.000,-Kč
  • Měsíční příspěvek na dopravu až 3.600,- Kč
  • 5 týdnů dovolené po 1/2 roce
  • Obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% z ceny jídla ve firemní jídelně
  • Firemní kantýna - možnost zakoupit občerstvení
  • Příspěvek 5% na penzijní připojištění po 1 roce
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000,-Kč
  • Zlevněné volání po 1 roce
  • Věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu

Prosím, zašlete životopis v češtině i angličtině.