Asistent/ka oddělení obchodu

Jméno/Firma
CIVOP
Pracoviště
K lindě 700/3, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
7. 10. 2024

Jedna z největších, dynamicky se rozvíjejících společností v oblasti služeb BOZP, PO, ŽP a revizí v České republice CIVOP s.r.o. hledá vhodného adepta pro své oddělení služeb na pozici:

Vaším úkolem bude:

  • Zpracovávat a řídit administrativní agendy pro významné zákazníky společnosti
  • Komunikace s klienty
  • Asistence pro zodpovědného Manažera oddělení
  • Práce v informačním systému
  • Aktivně zvyšovat efektivitu procesů oddělení

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxe v administrativě nebo v organizačních činnostech
  • ŘP sk. B
  • Výborná znalost Word, Excel, Outlook
  • Iniciativnost a zaměření na výsledek!

Nabízíme:

  • Odměnu odpovídající významu pozice
  • Firemní benefity (stravenky a další)
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • Přátelská atmosféra v sehraném týmu
  • Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
  • Možnost karierního růstu v rámci společnosti
  • Stabilita práce v úspěšné společnosti