Elektroprojektant trakce

Jméno/Firma
Orienta Czech s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
7. 10. 2024

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektroprojektant pro českou společnost, která se specializuje na projektování, výrobu, instalaci a údržbu trakčních vedení a řídicích systémů pro dopravu.

Popis pozice:

  • příprava a zpracování projektové dokumentace ve všech stupních
  • projednání zadání a navržené dokumentace se správcem zařízení
  • spolupráce s projektanty ostatních částí stavby
  • účast na výrobních výborech a jednáních spojených s přípravou zpracovávané dokumentace
  • inženýring
  • účast na kontrolních dnech
  • projektování po celé ČR i v zahraničí

Požadavky:

  • alespoň SŠ elektro nebo technického zaměření (elektro silnoproud výhodou)
  • aktivní znalost AutoCAD nutností
  • znalost anglického jazyka výhodou

Benefity:

  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • kafeterie
  • MultiSport karta
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • stravenkový paušál
  • jazykové kurzy
  • teambuildingy, celofiremní setkání
  • možnost kariérního růstu
  • prostor pro kreativitu (návrhy ke zlepšení)
  • pozice je vhodná i pro absolventy