Finanční účetní (Praha 5 - Anděl)

Jméno/Firma
Burrito Loco Master Franchise, s.r.o.
Pracoviště
Štefánikova 230/7, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
7. 10. 2024

Hledáte stabilní zaměstnání v menším týmu, kde budete moci využít své dosavadní zkušenosti? V současnosti hledáme posilu na pozici finanční účetní.

Budete součástí malého centrálního týmu sídlícího v kancelářích přímo u metra Anděl, který se stará o účetnictví, controlling a finanční řízení jednotlivých vlastních poboček a zároveň zajišťuje tyto kontrolní mechanismy pro franšízové pobočky. Pokud jste samostatní, máte rádi ve věcech pořádek, potom nám můžete poslat svůj životopis na pozici finanční účetní :

Co Vás čeká:

  • Práce v účetním programu ABRA Flexibee
  • Skladový systém, řešení rozdílů s dodavateli a manažery poboček
  • Kontrola náležitostí došlých účetních dokladů
  • Účtování přijatých faktur, opravných daňových dokladů, zápočty
  • Pravidelná kontrola pohledávek/závazků po splatnosti
  • Účtování plateb kartou a dalších interních dokladů
  • Příprava podkladů pro statistická hlášení
  • Účtování dalších účetních operací finančního účetnictví
  • Administrativní práce spojené s účetnictvím, ad hoc práce v rámci ekonomického oddělení

Co získáte:

  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Stabilní zázemí
  • Menší kolektiv a klidnou kancelář na metru Anděl
  • Pružný začátek/konec pracovní doby
  • Příležitostný home office
  • Možnost osobního rozvoje a zapojení nejen do finančního řízení společnosti
  • Zaměstnanecké slevy na naše produkty

Co potřebujete:

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru nebo odpovídající praxi na podobné pozici
  • Základní znalost podvojného účetnictví a DPH
  • Znalost s prací v účetních programech vítána
  • Znalost uživatelských programů - OFFICE (Excel, Word)
  • Spolehlivost, důslednost, pečlivost a samostatnost

Koho hledáme:

  • Uchazeče s chutí do práce a zájmem o dlouhodobou spolupráci
  • Plný úvazek – ev. zkrácený ¾ úvazek – HPP, DPP, DPČ, IČO