Teamleder skladu

Jméno/Firma
ASSA ABLOY ES Production s.r.o.
Pracoviště
Kostelec
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
7. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • zastupování supervisora ve svěřeném úseku
  • zaškolování pracovníků na svěřených pracovištích
  • dohlížení na bezpečnost práce ve svěřeném úseku
  • dohlížení na ochranu životního prostředí ve svěřeném úseku
  • spolupráce na zavádění 5S a LEAN standardů ve svěřeném úseku
  • kontrola dodržování první úrovně TPM
  • spolupráce na dodržování požadavků systému řízení kvality

Požadujeme:

  • zkušenosti s vedením menšího týmu (do 5ti lidí)
  • komunikační dovednosti a práce s lidmi
  • schopnost týmové spolupráce v rámci celé organizační struktury závodu
  • organizační schopnosti
  • základní orientace v logistických procesech, znalost manipulační techniky
  • zkušenost s řízením VZV

Nabízíme:

  • práce na 1 směnu
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na praní pracovního oděvu
  • měsíční bonus
  • příspěvek za doporučení nového zaměstnance
  • příspěvek na penzijní připojištění