Back Office Specialist

Jméno/Firma
MoistureGuard, s.r.o.
Pracoviště
Hradešínská 1768/22, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
7. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pozice: Back Office Specialist
Lokalita: Vinohrady, Praha
Společnost: Senzomatic s.r.o.
Typ úvazku: Plný úvazek

O nás:

Senzomatic je inovativní firma zaměřená na monitorování vlhkosti v dřevěných konstrukcích budov, především v dřevostavbách. Naše technologie pomáhají developerům, stavitelům i majitelům nemovitostí zajistit bezpečnost a dlouhodobou kvalitu staveb. Hledáme pečlivou a organizačně schopnou osobu, která se postará o chod naší kanceláře a podpoří obchodní tým.

Co budete dělat:

Zajišťovat hladký chod kanceláře a organizaci každodenních úkolů.
Spravovat administrativní agendu – příprava smluv, faktur, objednávek a dalších dokumentů.
Komunikovat s klienty a partnery, a to i v angličtině.
Koordinovat logistiku a doručování zboží.
Spravovat databáze a dokumentaci.
Podílet se na organizaci firemních akcí a událostí.

Co od vás očekáváme:

Zkušenost s administrativou nebo podobnou pozicí.
Výborné organizační schopnosti a pečlivost.
Schopnost pracovat samostatně a efektivně řešit úkoly.
Komunikativní angličtinu (slovem i písmem).
Výhodou je znalost práce s kancelářskými nástroji (MS Office, Google Workspace).
Preferujeme kandidáty z oblasti Vinohrad nebo blízkého okolí.

Co nabízíme:

Stabilní zázemí v rychle rostoucí technologické společnosti.
Přátelské pracovní prostředí a kolektiv.
Možnost profesního rozvoje a vzdělávání.
Práce v atraktivní lokalitě na Vinohradech v Praze.
Flexibilní pracovní dobu.
Jak se přihlásit?

Pokud tě tato nabídka zaujala, zašli nám svůj životopis a motivační dopis přes www.jobs.cz. Těšíme se na spolupráci!