PERSONÁLNÍ KONZULTANT/-KA

Jméno/Firma
JISTU recruitment s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
7. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Administrativa spojená s vyhledáváním kandidátů - vystavení inzerce na inzertních portálech, vyhledání kandidátů v databázích životopisů
  • Komunikace s kandidáty pomocí telefonických pohovorů - ověření a doplnění informaci v životopise, představení klienta a ověření zájmu kandidáta o nabízenou pozici
  • Tvorba reportů pro klienty
  • Občasná komunikace s klientem

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxi v administrativě a komunikaci se zákazníkem je výhodou
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Základní znalost angličtiny
  • Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení (Fixní hodinová mzda + bonusy)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Po dohodě možnost home-office
  • Kvalitní zaškolení v perspektivním oboru a osobnostní rozvoj
  • Možnost kariérního růstu
  • Služební notebook
  • Služební mobilní telefon s neomezeným tarifem
  • Zázemí kanceláře v Brně