Vedoucí sekretariátu

Jméno/Firma
CZECH INN HOTELS s.r.o.
Pracoviště
Hybernská 1009/24, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
7. 10. 2024

Hledáme do největší české hotelové společnosti CZECH INN HOTELS vedoucího sekretariátu naší hlavní kanceláře.

Pozice: Vedoucí sekretariátu

Náplň práce:
-přijímání příchozích telefonátů pro naši síť
-vítání klientů a partnerů společnosti při vstupu do kanceláře
-asistence kolegům v denních provozních záležitostech (příprava dokumentů, scan, tisk, aj.)
-starost o správný chod kanceláře
-další úkony budou upřesněny na místě

Požadujeme:
-min SŠ vzdělání
-jazykové znalosti: ČJ,AJ a další jazyky výhodou
-samostatnost a zodpovědnost
-komunikativnost
-milý přístup ke kolegům i příchozím hostům
-ochotu při plnění zadaných úkonů a při starosti o správný chod kanceláře

Nabízíme:
-možnost profesního růstu
-balíček zaměstnaneckých výhod a benefitů ( multisport,sportovní aktivity, sleva v restauracích a hodně dalších benefitů
-ŠETŘÍME VAŠE NÁKLADY - zvýhodněné nakupování potravin, drogérie a čistících produktů
-firemní a teambuildingové akce
-slevy na ubytování v ČR, EU a GRUZII
-slevy na kulturní a volnočasové aktivity a mnoho dalšího

Nástup možný ihned
Pracovní doba: 9:00-17:00