Recepční a obsluha saunových barů

Jméno/Firma
Infinit relaxační centra
Pracoviště
Malostranská 344, Senohraby
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Cestovní ruch a ubytování
Vytvořeno
7. 10. 2024

Rádi přivítáme do našeho kolektivu Recepční/ho a obsluhu saunových barů na plný úvazek.

Co Vás čeká:

* Kompletní vstupní zaškolení.
* Zajištění chodu recepce a komunikace s klienty.
* Obsluha freshbarů (příprava nápojů a občerstvení).
* Vytváření příjemného prostředí pro zaměstnance i klienty.
* Udržování čistoty wellness.
* Práce na krátký/dlouhý týden.

Co od Vás očekáváme:

* Empatický a proklientský přístup.
* Otevřenou a upřímnou komunikaci.
* Chuť učit se novým věcem.
* Týmového ducha.
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

* Přátelský kolektiv.
* Stabilitu české společnosti.
* Finanční ohodnocení v rozmezí 38 000 Kč - 39 500 Kč (brutto).
* Zajímavé benefity (např. využívání našich služeb ve všech wellness centrech, zvýhodněné obědy v hotelové restauraci i zvýhodněné občerstvení na recepcích).
* Možnosti dalšího vzdělávání a profesního i osobního růstu.
* Místo výkonu práce v prostředí krásného hotelu SEN obklopeného přírodou (vzdáleného 30 km od centra Prahy), Malostranská 344, Senohraby.

O naší společnosti se dozvíte více na www.infinit.cz

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těšíme se na Vaši odpověď a případnou spolupráci.