Senior účetní

Jméno/Firma
Future Recruitment s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
7. 10. 2024

Pokud hledáte příležitost, kde můžete uplatnit a rozvíjet své účetní dovednosti na vyšší úroveň, a přitom mít prostor pro vlastní inovace a osobní růst, pak je tato pozice pro vás ideální volbou.

Náplň práce:

  • Na pozici Účetní budete hrát klíčovou roli ve finančním týmu, kde budete zodpovědní za komplexní účetní agendu, od zajištění přesnosti finančních záznamů po přípravu finálních výkazů, které budou základem pro strategická rozhodnutí vedení společnosti.
  • Vaše každodenní úkoly zahrnují zpracování faktur, sledování a analýzu rozpočtů, spolupráci s externími auditory a udržování aktuálních informací o platných zákonech a účetních pravidlech.
  • V této roli budete mít příležitost úzce spolupracovat s dalšími odděleními napříč organizací, což umožní delegaci finančních dat, vyžadujících pečlivou analýzu a interpretaci, která pomůže v řízení podnikových cílů.
  • Budete mít možnost navrhovat a implementovat nové postupy a politiky, které zlepší finanční efektivitu a kontrolu, čímž přispějete k dosažení dlouhodobé udržitelnosti podniku.

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Minimálně 3 roky zkušeností na podobné pozici.
  • Dobrá znalost účetních standardů a legislativy.
  • Schopnost práce s účetními softwary (ABRA, Helios, Navision)
  • Silné analytické myšlení a preciznost.
  • Schopnost efektivní komunikace a týmové spolupráce.
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou, ale není nutností

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní firmě a v přátelském kolektivu.
  • Motivující mzdové ohodnocení.
  • Možnost profesního růstu a kariérního rozvoje.
  • Možnost práce z domova nebo občasná práce z domova, dle dohody v domluveném režimu.
  • Multisport kartu.
  • 5 týdnů dovolené
  • HPP se smlouvu na dobu neurčitou.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Slevy na firemní služby a produkty
  • Pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů