Mzdová účetní (1/2 úvazek)

Jméno/Firma
Poliklinika IPP s.r.o.
Pracoviště
Blanická 553/16, Praha
Úvazek
Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Finance a ekonomika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
7. 10. 2024

Pracovní nabídka

Kdo jsme

Jsme Poliklinika IPP s.r.o. Jsme unikátní zdravotnické zařízení nabízející špičkovou multioborovou zdravotní péči. Staráme se o naše pacienty s nadstandardní péčí a stejnou péči nabízíme i svým zaměstnancům.

Jsme v nově zrekonstruovaných prostor, v lukrativní lokalitě hned u metra náměstí Míru, které poskytnou vysoký standard služeb pro naše pacienty i moderní zázemí pro zaměstnance.

Neváháme investovat do svých lidí a pacientů. Plně podporujeme personál ve vzdělávání a smysluplně investujeme do přístrojového vybavení, abychom mohli nabídnout našim pacientům nejnovější vyšetřovací metody.

V současné chvíli hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Asistent/ka. Staňte se součástí našeho bezvadně sehraného týmu ještě dnes!

Pracovní náplň:

  • Vedení mzdové agendy v souladu s platnou legislativou
  • Měsíční zpracování mezd (160 zaměstnanců)
  • Komunikace se státními institucemi (ZP, ČSSZ, FÚ, ČSÚ)
  • Sledování legislativních změn souvisejících s personální a mzdovou tématikou
  • Práce v účetním programu Pamica
  • Vystavení ELDP, Výpočet záloh, odvodů, ročního zúčtování

Váš profil

  • Min. ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici minimálně 3 let
  • Znalost personální/mzdové problematiky, zákoníku práce
  • Schopnost samostatně jednat s klienty
  • Znalost práce na PC
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost v rozhodování
  • Pozitivní vztah k lidem, komunikativnost
  • Organizační schopnosti
  • Čeština na výborné úrovni

Jak o Vás budeme pečovat my?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Reprezentativní pracoviště v srdci Prahy (krůček od Náměstí Míru)
  • 5 týdnů placeného zaslouženého odpočinku
  • 3 sick days
  • Stravné 90 Kč/den
  • Příspěvek na penzijní spoření/životní pojištění/benefitní karta
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zdravotní benefity
  • Referral program – odměna za doporučení
  • Rodinná atmosféra s přátelským kolektivem
  • 1/2 úvazek
  • Možnost HO
  • Možnost pracovat na HPP/IČO