Administrátor logistiky

Jméno/Firma
Tsubaki Automotive Czech Republic s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
7. 10. 2024

Japonská společnost Tsubaki existuje více než 100 let a je lídrem ve výrobě rozvodových systémů v automobilovém průmyslu. Výrobní hala Tsubaki postavená v Ovčárech u Kolína oslavila v lednu 7 let své existence. Díky novým zakázkám a projektům stále rosteme.V současné době hledáme nového kolegu/kolegyni jako administrátora logistiky.

Náplň práce

  • Řízení logistických operací
  • Plánování logistiky
  • Koordinace logistických týmů
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a jinými pobočkami v rámci skupiny

Koho hledáme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Rodilý mluvčí Čj
  • Angličtina na úrovni B2
  • Znalost logistických operací podmínkou
  • Praxe ve výrobní nebo výrobně logistické společnosti 3 roky
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Výhodou je znalost zámořských přeprav

Nabízíme

  • Zajímavou práci v malém kolektivu
  • Neformální přátelské prostředí
  • Plat odpovídající zkušenostem, který je pravidelně valorizován (35.000-45.000)
  • Stravenkový paušál, systém benefitů
  • Klouzavou pracovní dobu
  • Teplé nápoje na pracovišti zdarma