Samostatná účetní

Jméno/Firma
ANACOT Services s.r.o.
Pracoviště
28. října 3390/111a, Ostrava
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
7. 10. 2024

Pracovní nabídka

Popis pozice:

· Zpracování účetních dokladů: evidence a zpracování faktur, pokladních dokladů, bankovních výpisů a dalších účetních dokladů

· Vyřizování veškeré korespondence ohledně faktur (upomínky, potvrzení zůstatku, vzájemné zápočty atd.)

· DPH, Kontrolní hlášení

· Spolupráce při měsíčních a ročních uzávěrkách

· Spolupráce s daňovými poradci a auditory

Požadujeme:

· Výbornou znalost podvojného účetnictví

· Dosažené minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru

· Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a loajálnost

· Praxe v oboru

· Znalost práce s MS Office, IS POHODA (výhodou)

Nabízíme:

· Zajímavou práci ve stabilní společnosti

· Profesní rozvoj – účast na odborných školeních

· 5 týdnů dovolené

· Příspěvek na stravování

· Výkon práce Ostrava