SPRÁVCE OBCHODNÍHO PŘÍPADU

Jméno/Firma
Marius Pedersen a.s.
Pracoviště
Cheb
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
7. 10. 2024

Hledáme do našeho týmu dynamickou osobnost pro obsazení pozice:

Náplň práce:

  • evidence a archivace všech smluv s klienty a dodavateli
  • komunikace se zákazníky, řešení obchodních případů
  • správa a aktualizace dat v interním systému, tvorba nových smluv a dodatků
  • evidence odpadů z provozovny včetně výstupů z evidence odpadů pro vybrané zákazníky a organizace
  • administrativní práce dle pokynů vedení provozovny
  • aktivní spolupráce s obchodním a provozním oddělením

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office) podmínkou
  • samostatný a odpovědný přístup k práci
  • dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • pečlivost a pracovní i časovou flexibilitu
  • orientace v oblasti nakládání s odpady a výhodou
  • znalost regionu

Nabízíme:

  • zodpovědnou práci pro přední společnost na trhu v oblasti nakládání s odpady
  • jistotu stabilní a neustále se rozvíjející firmy s dobrým jménem
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké výhody (stravné, mobilní telefon, půjčky, vzdělávání + týden studijního volna)
  • bonusové zaměstnanecké programy (BENZINA, ŠKODA AUTO, T-mobile)
  • možnost profesní seberealizace
  • možnost zvyšování si odborné kvalifikace na náklady zaměstnavatele
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Další informace:

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám, prosím, Vaše nabídky se strukturovaným životopisem vč. fotografie, zasílejte prostřednictvím odpovědi na tuto inzerci. Výběrové řízení proběhne korespondenční formou. K osobnímu pohovoru budou osloveni pouze vybraní uchazeči.