Účetní senior Prostějov

Jméno/Firma
IF FACILITY a.s.
Pracoviště
Floriána Nováka 5267/3, Prostějov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
7. 10. 2024

Pracovní nabídka

Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu

nového kolegu/kolegyni na pozici ÚČETNÍ SENIOR

Náplň práce:

  • Kompletní vedení účetní a daňové agendy
  • Tvorba a zpracování provozního rozpočtu, rozbory hospodaření
  • Vyúčtování dotací
  • Zpracování účetní závěrky
  • Evidence a zúčtování daní včetně přiznání·
  • Zpracování statistických výkazů
  • Příprava podkladů pro audit
  • Spolupráce s daňovým poradcem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Znalost podvojného účetnictví, daní a ekonomiky
  • Výborná znalost práce na PC-MS Office – WORD, EXCEL
  • Výhodou znalost účetního programu POHODA
  • Schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost pracovat týmově

Nabízíme:

  • Samostatnou a zajímavou práci s možností finančního i profesního růstu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle dosažené praxe a kvalifikace
  • Po zapracování osobní ohodnocení, finanční benefity
  • Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě
  • Práci na HPP, plný úvazek
  • Nástup k 1.1.2025, případně dohodou