REFERENT VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

Integrovaná doprava Středočeského kraje, příspěvková organizace
Pracoviště
Sokolovská 100/94, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
7. 10. 2024

Integrovaná doprava Středočeského kraje

Jsme tým lidí, který tvoří a neustále zlepšuje jeden fungující integrovaný systém pro Středočeský kraj i Prahu - a rosteme i za hranice kraje! Chceme, aby všichni cestovali pohodlně a efektivně.

Rosteme vysokým tempem a množství práce roste spolu s námi, proto hledáme proaktivní a spolehlivou posilu, která by převzala agendu veřejných zakázek. Pro nově vzniklou pozici „Referent veřejných zakázek“ hledáme spolehlivého člověka s praxí v oblasti veřejných zakázek.

CO VÁS ČEKÁ?

  • administrace zadávacích řízení podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, vytváření podkladů pro rozhodnutí
  • příprava zadávacích řízení, analýzy trhu
  • spolupráce s věcnými útvary a jejich metodická podpora při zadávacím řízení
  • kontrola došlých nabídek účastníků v zadávacím řízení
  • kontrola dodržování termínů stanovených zákonem
  • evidence údajů k zakázkám a uzavřeným smlouvám v příslušných aplikacích
  • příprava rozhodnutí o námitkách, rozhodnutí

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • 3 roky praxe v oblasti veřejných zakázek
  • orientace v oblasti nákupu a veřejných zakázek, včetně zákona o zadávání veřejných zakázek
  • MS Office, výborná schopnost práce s MS excel a MS Word
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, psychická odolnost, komunikativnost a aktivní přístup, technické myšlení, vztah k pořádku při administrování případů – ochota se vzdělávat
  • trestní bezúhonnost

CO VÁM NABÍZÍME?

  • přátelské pracovní prostředí, kanceláře v centru Prahy v těsné blízkosti stanice metra B
  • smlouvu na trvalý pracovní poměr na dobu určitou (zkušební doba 3 měsíce) s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • benefity – 5 dnů sick day, příspěvek na stravování, služební telefon a notebook, jazykové kurzy na pracovišti

Termín nástupu ihned.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s fotografií a motivačním dopisem, těšíme se na Vás.

Společně napříč celým krajem.