Vedoucí technické produkce pro festival Jeden svět

Jméno/Firma
Člověk v tísni, o.p.s.
Pracoviště
Šafaříkova 635/24, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Kultura, umění a tvůrčí práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
7. 10. 2024

Jeden svět je Mezinárodní filmový festival o lidských právech, na němž každoročně uvádíme přes stovku filmů z celého světa. Má široké tematické zaměření od politických kauz a nedemokratických režimů přes rozvojová témata až po sociální otázky, životní prostředí a životní styl. Koná se na mnoha místech v Česku i v zahraničí.
Do našeho festivalového týmu právě hledáme posilu na pozici vedoucí technické produkce.

Jaký je náš tým?
Jeden svět je organizován zkušeným týmem, včetně produkčních manažerů*rek, filmových kurátorů*rek, PR specialistů*tek i dobrovolnictva, kteří společně pracují na přinášení důležitých lidskoprávních témat prostřednictvím filmu do veřejného prostoru.

Co o práci u nás říkají kolegové a kolegyně?
“Na práci v Člověku v tísni je mi sympatické to, že si vzájemně pomáháme, pracujeme jako tým se stejnou vizí. Mezi kolegy panuje otevřenost, pochopení a podpora. Vím, že za nadřízeným můžu s čímkoli přijít, ať už potřebuji probrat nějakou pracovní, či soukromou otázku. Práce mě naplňuje a vidím v ní smysl... Důležitá je podpora kolektivu i nadřízených, panuje přátelská atmosféra, jsou zde inspirující kolegové a kolegyně.”

Přečtěte si více názorů o tom, jak se u nás pracuje na Atmoskop.cz – platformě pro hodnocení zaměstnavatelů jejich současnými a bývalými zaměstnanci.

Koho hledáme?
Máte dobré technické znalosti týkající se zpracování filmů pro projekce v kinech a zároveň umíte koordinovat tým a dokážete prioritizovat? Umíte hlídat deadliny a vytvářet zadání pro další technické partnery? Máte základní vhled do fungování filmových festivalů, shippingu, titulkování a umíte pracovat s videem a zvukem? Je na Vás spoleh a zvládáte stres? Pokud ano, čtěte dál a zjistěte více o této pracovní příležitosti!

Věříme, že rozmanitost nás posiluje, a proto rádi přivítáme uchazeče*ky s postižením, kterým nabízíme férové podmínky, podporu a příležitost naplno rozvinout svůj potenciál v přátelském a inkluzivním prostředí.

Co nabízíme? (více informací o benefitech najdete dál)

  • Forma spolupráce: dle domluvy
  • Úvazek: od poloviny listopadu do března plný, duben – poloviční a zbytek roku dle potřeby a dohody (cca jeden den v týdnu)
  • Forma práce: v kanceláři
  • Platové ohodnocení: 42 000 Kč hrubého měsíčně při plném úvazku
  • Lokalita: Praha 2
  • Nástup: ideálně v půlce listopadu

Na jakou náplň práce se můžete těšit?

  • Koordinace menšího technického týmu;
  • zpracování filmových kopií pro kina i VOD platformu;
  • digitální shipping;
  • kontrola všech dodaných materiálů;
  • komunikace s technickými partnery – titulkování, dabování, audiopopisy, kinotechnici*čky;
  • zajištění videotéky;
  • komunikace s filmaři*filmařkami;
  • technické zajištění kin + dalších promítacích prostor;
  • technické zajištění ceremonií – projekce, simultánní tlumočení.

Jak si Vás představujeme?

  • Umíte pracovat v programech Adobe Creative Cloud a DaVinci Resolve;
  • dokážete zvládat náročné období festivalu a s ním spojený stres;
  • případné technické problémy řešíte rychle a v klidu;
  • vítaná je Vaše praxe s vedením lidí;
  • velkou výhodou je znalost VR technologií a předchozí zkušenost z prostředí filmového festivalu;
  • angličtinu máte na komunikativní úrovni a v češtině se domluvíte bez problémů.

Co můžeme nabídnout my Vám?

  • ???? Smysluplnou práci: stanete se součástí největšího filmového festivalu o lidských právech na světě.
  • ???? Přátelské prostředí: naše pracovní atmosféra je neformální a podporující, tykáme si tady, klademe důraz na důvěru a prostor k seberealizaci.
  • ???? Dog friendly office: Váš mazlíček může s Vámi do kanceláře.
  • ???? Dětský klub: máme vlastní dětský klub pro předškolní děti.
  • ???? Zázemí a know-how: jsme stabilní nezisková organizace s nadnárodní působností.
  • ???? Další benefity: možnost spolupráce na zajímavých projektech, účast na akcích, jako je právě festival Jeden svět nebo JSNS, káva od mamacoffee, Multisport karta (samofinancovaná), služební telefon a výhodný mobilní tarif pro rodinné příslušníky a další.

Přidejte se k nám!
Pokud Vás tato nabídka zaujala a chcete se k nám přidat, neváhejte a pošlete nám svůj životopis a motivační dopis.
Těšíme se na Vaši odpověď!

www.jedensvet.cz