Zákaznická podpora pro e-shop Bezvavlasy CZ/SK

Jméno/Firma
Bezvavlasy a.s.
Pracoviště
Českomoravská 2532/19b, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Zákaznický servis
Požadované jazyky
Čeština, Slovenština
Vytvořeno
7. 10. 2024

Jsme Bezvavlasy a.s. a dlouhodobě patříme k největším e-commerce projektům v oblasti vlasové kosmetiky na mezinárodním trhu. Neustále rosteme, a proto hledáme nového bezva kolegu nebo kolegyni.

Komunikuješ rád/a se zákazníky?

Jsi odolný/á vůči stresu a rád/a pomáháš ostatním?

Jsi extra pečlivá/ý a organizovaná/ý?

Rád/a se učíš novým dovednostem?

Pokud je Tvoje odpověď ANO, tak hledáme právě TEBE!

 Jaká bude náplň Tvojí práce?

  • Komunikace se zákazníky (po telefonu i e-mailu)
  • Kontrola a zpracování objednávek, jejich případná úprava
  • Řešení zákaznických otázek i případných stížností
  • Vyřizování reklamací
  • Spolupráce s kolegy na marketingových aktivitách
  • Další administrativní úkoly dle potřeby

Koho hledáme?

  • Plynulá čeština/slovenština
  • Baví Tě komunikace s lidmi, ale nemáš problém pracovat samostatně
  • Nemáš problém za práci pořádně vzít a dotáhnout jí do konce
  • Máš oko pro detail, jsi pečlivá/ý a popereš se i s několika úkoly najednou
  • Máš zájem naučit se něco o světě e-commerce
  • Rád/a přijímáš nové výzvy a učíš se novým dovednostem

Co Ti nabízíme?

  • Práce na plný úvazek
  • Práce v úspěšném mezinárodním e-shopu
  • Pracovní doba od pondělí do pátku
  • Nové zkušenosti a dovednosti v oboru e-commerce
  • Možnost příležitostného kariérního postupu
  • Práce v přátelském kolektivu v příjemných kancelářích na lince metra B, zastávka Českomoravská
  • Pracovní smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou
  • Příspěvky na stravování, team-building akce

Máš pocit, že tahle práce je pro Tebe ta pravá?

Pošli nám svůj ŽIVOTOPIS A PRŮVODNÍ DOPIS, ve kterém nám napíšeš, proč máme vybrat právě TEBE.