Manažer/ka vysoké školy pro anglické programy se zaměřením na kreativní průmysl (marketing

Jméno/Firma
Vysoká škola kreativní komunikace, s.r.o.
Pracoviště
Na Pankráci 420/54, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
7. 10. 2024

Jsme Vysoká škola kreativní komunikace (Prague School of Creative Communication), progresivní vzdělávací instituce zaměřená na rozvoj tvůrčích dovedností v oblasti marketingu, vizuální tvorby a literární tvorby. Hledáme dynamického a organizačně zdatného manažera/ku, který/á bude zodpovědný/á za vedení a rozvoj našich vzdělávacích programů vyučovaných v anglickém jazyce.

Náplň práce

vedení a koordinace programů v oblasti marketingu, vizuální tvorby a literární tvorby
• spolupráce s akademickým a marketingovým týmem na vývoji a inovaci studijních plánů
• komunikace se studenty
• zajištění vysoké kvality výuky v souladu s mezinárodními standardy
• tvorba a správa rozvrhů a učebních materiálů
• propagace školy na domácím i mezinárodním trhu

Požadujeme

vysokoškolské vzdělání (preferováno v oborech management, marketing, kreativní průmysl, pedagogika nebo podobné)
• zkušenosti s řízením týmu výhodou
• plynulá znalost anglického jazyka (slovem i písmem - PODMÍNKOU)
• schopnost efektivně komunikovat a pracovat v týmu
• odolnost vůči stresu
• zájem o kreativní odvětví a nadšení pro inovace ve vzdělávání

Nabízíme

práci v dynamickém a kreativním prostředí
• možnost ovlivnit rozvoj vzdělávacích programů
• profesní rozvoj v oblasti akademického managementu
• flexibilní pracovní podmínky
• odpovídající platové ohodnocení a benefity

Pokud jste nadšeni možností ovlivnit budoucnost studentů v kreativních oborech a věříte, že máte potřebné zkušenosti, zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis.