Obchodní zástupce pro Prahu

Jméno/Firma
La-Vin s.r.o.
Pracoviště
Přátelství 1258/7, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
7. 10. 2024

Pracovní nabídka

O nás:

Buďte součástí dalšího růstu značky La-Vin®, která je na trhu již více než 20 let.

Prodejna La-Vin Store v Praze Uhříněvsi má více než 600m2 a najdete zde pravidelně více než 5000 produktů skladem. Nově nyní nabízíme komplexní zásobování restaurací, hotelů, barů, fitness center, wellness center a dalších společností v Praze i blízkém okolí.

Co Vás čeká

  • práce v lokalitě Praha a blízké okolí
  • komplexní péče o zákazníky (B2B)
  • rozvoj dosavadní spolupráce, vyhledávání obchodních příležitostí a získávání nových zákazníků
  • vytvoření a rozvíjení vztahů v rámci svého klientského portfolia
  • identifikace požadavků a potřeb zákazníka a péče o něj
  • práce na živnostenský list

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • výhodou jsou zkušenosti s prací se zákazníky v gastronomii
  • základní přehled o gastronomickém trhu, cenách, trendech a produktech
  • ambiciózní vystupování s orientaci na co nejvyšší výsledek
  • schopnost navazovat a rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy
  • komunikativní, vyjednávací a argumentační dovednosti
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • orientace na výsledek a dosažení stanovených cílů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • základní znalost práce s PC (Windows)
  • časová flexibilita

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Praxi na podobné pozici

Co vám můžeme nabídnout

  • Flexibilní pracovní doba - organizace vlastního času
  • OSVČ
  • práci pro rostoucí stabilní společnost (21 let na trhu)
  • odpovídající a motivující ohodnocení závislé na výsledcích
  • notebook s operačním systémem Windows
  • mobilní telefon (smartphone)
  • služební automobil i pro soukromé použití
  • zaměstnanecké výhody
  • nákup produktů pro osobní potřebu za zvýhodněné ceny