Personalista - specialista

Jméno/Firma
ARMÁDA SPÁSY
Pracoviště
Petržílkova 2565/23, Praha
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Personalistika a HR
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Vytvořeno
7. 10. 2024

Armáda spásy v České republice, z.s., Petržílkova 2565/23, 158 00 Praha

Naším posláním je pomoc lidem v nouzi. Mezi neziskovými organizacemi v ČR má Armáda spásy pevné místo již přes 30 let. Každý den téměř 1000 našich zaměstnanců v bezmála 20 městech usiluje o profesionalitu a kvalitu služeb v duchu křesťanských hodnot, ať už jde o terénní práci, prevenci bezdomovectví, nízkoprahová denní centra, azylové domy, domovy pro osoby se specifickými potřebami, sbory a komunitní služby či ošetřovatelskou a sociální péči.

Osmičlenné personální oddělení v Armádě spásy je nedílnou součástí ústředí AS a sídlí v příjemných kancelářích přímo u stanice metra B Hůrka. Nabízíme příležitost rozšířit si zkušenosti napříč všemi personálními procesy včetně řešení pracovněprávních vztahů ve velké organizaci s různými druhy provozů v Čechách i na Moravě, které nabízejí klientům výše specifikované sociální služby.

Koho hledáme ? Nového kolegu/novou kolegyni na pozici

Personalista specialista

Náplň práce :

  • metodická podpora při sjednocování a implementaci nových procesů v oblastech náboru, adaptace, motivace, hodnocení, vzdělávání
  • odborná pomoc manažerům při řešení personálních záležitostí na celonárodní úrovni
  • průběžná optimalizace personálních procesů v rámci celé organizace
  • implementace legislativních změn do HR procesů (např. aktualizace pracovněprávní dokumentace, vnitřních předpisů a postupů)
  • administrativa spojená s vedením osobních složek zaměstnanců

Co můžeme nabídnout?

  • plný úvazek 37,5 hod/týden
  • volitelný začátek a konec pracovní doby (9-14 hod. přítomnost na pracovišti)
  • příjemné neformální pracovní prostředí v dobré dostupnosti na metru B
  • osobní rozvoj a uplatnění v prestižní celosvětově působící křesťanské organizaci
  • samostatnou práci s podporou týmu, průběžně odborná školení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 120 Kč na stravenkové kartě
  • mzdové ohodnocení 45.000 – 50.000 Kč/měsíc podle rozsahu zkušeností a praxe

Jak si vás představujeme?

  • máte alespoň VOŠ nejlépe humanitního nebo ekonomického zaměření
  • máte zkušenosti na obdobné pozici, nejlépe ve větší organizaci
  • výborně se orientujete v personální legislativě (zejména Zákoníku práce), a průběžně si aktualizujete znalosti
  • výhodou je zkušenost ze spolupráce s odborovou organizací
  • umíte pracovat v nástrojích MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • je pro Vás běžné pracovat s interním personálním informačním systémem
  • máte pozitivní a optimistický přístup k práci a řešení komplikovaných situací
  • respektujete křesťanské hodnoty Armády spásy

Předpokládaný nástup: dle dohody

Adresa pracoviště: Ústředí Armády spásy, Petržílkova 2565/23, Praha 5

Pokud se cítíte být vhodným/ou kandidátem/kou, zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis nejpozději do 20.10.2024 elektronicky odpovědí na tuto nabídku. V motivačním dopise prosím podrobněji rozveďte, proč se hlásíte na tuto pozici a z jakého důvodu právě do naší organizace.

(Zaměstnavatel si vyhrazuje právo ukončit výběrové řízení před termínem podání přihlášek. Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběru nového pracovníka.)