Beauty Poradce pro značku Estée Lauder

Jméno/Firma
Estée Lauder CZ, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
7. 10. 2024

Mezinárodní kosmetická firma ESTÉE LAUDER CZ hledá nové zaměstnance:

Hledáme kosmetické nadšence, kteří se stanou členem týmu Beauty prodejců, vizážistů a budou poskytovat jedinečný servis našim zákazníkům.

Esteé Lauder je mezinárodní rodinná firma působící na českém trhu již více než 20 let.

Využijte příležitost, sháníme Beauty poradce do Estée Lauder.

Pracovní náplň:

  • poskytovat úžasný zákaznický servis všem návštěvníkům prodejny
  • poskytovat zákaznický servis na online platformě
  • pomáhat při plánování a provádění speciálních eventů
  • aktivní účast na všech školeních a další rozvojových aktivitách

Požadavky:

  • chuť prodávat a dělat lidi krásnější
  • znalost médií a vztah k sociálním sítím (Facebook, Instagram)
  • nebát se komunikovat a předávat kosmetické znalosti
  • reprezentativní vystupování
  • znalost českého jazyka a anglického jazyka

Nabízíme:

  • kvalitní platové ohodnocení, sleva na produkty, produkty zdarma
  • práci v příjemném kolektivu
  • zázemí mezinárodní stabilní firmy
  • možnost profesního růstu
  • benefity a školení
  • práci na plný úvazek

Pokud jste se v popisu našli, prosím pošlete svůj životopis a pár řádek o sobě na kontakt uvedený níže.