SAMOSTATNÁ/NÝ ÚČETNÍ - Praha 10, bez nutnosti AJ (nové kancelář.prostory v blízkosti mt A)

Jméno/Firma
Unikont Group s.r.o.
Pracoviště
Služeb 609/6, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
7. 10. 2024

Pracovní nabídka

Popis pozice:

- zpracování kompletního účetnictví menších společností ve skupině

- zpracování daňových přiznání ve spolupráci s hl. účetní

- zpracování čtvrtletních a ročních závěrek

- zpracování a výpočet mezd menších společností ve skupině (rádi zaučíme)

- spolupráce v rámci účetního týmu

- práce v menším, přátelském kolektivu 5 kolegyň a kolegů

Požadujeme:

- SŠ/VŠ nejlépe ekonomického směru

- praxe v účetnictví 1-2 roky

- znalost účetnictví a základní znalost příslušné daňové problematiky

- uživatelská znalost MS Office – Word, Excel

- spolehlivost, pečlivost, smysl pro týmovou práci

- ochota pracovat samostatně

- znalost SW Helios Orange a Pohoda výhodou (rádi zaučíme)

- nepožadujeme znalost cizího jazyka

Nabízíme:

- příjemné pracovní prostředí v nových, světlých a plně klimatizovaných kancelářských prostorách

- práci v menším přátelském kolektivu

- výborná dostupnost MHD

- 5 týdnů dovolené

- HPP po zapracování na dobu neurčitou

- stravenkový paušál

- firemní akce a další zaměstnanecké výhody

- sleva na výrobky a služby v rámci celé holdingové skupiny

- mobilní telefon, notebook

- možnost parkování v areálu firmy

- odpovídající finanční ohodnocení

- zázemí stabilní české holdingové skupiny s velmi významným podílem na trhu

Pracoviště: Praha 10-Malešice, 7 min. od konečné stanice metra A - Depo Hostivař, 5 min. tramvaj

Datum nástupu: nejlépe ihned / dohodou