Office Manager/ka

Jméno/Firma
fotovolty s.r.o.
Pracoviště
Nad Kamínkou 1563, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
7. 10. 2024

Moderní a dynamická společnost zaměřená na poskytování řešení v oblasti fotovoltaických elektráren hledá Office manažerku, která bude klíčovým článkem našeho týmu. Naším cílem je vytvářet efektivní a organizované pracovní prostředí, které podporuje úspěch firmy i jednotlivých zaměstnanců. Spolupracujeme jako tým, kde každý člen hraje důležitou roli v dosažení našich cílů.

Co bude Vaším posláním:

Jako Office manažerka budete nejen zajišťovat hladký chod kanceláře, ale také budete leadrem pro své kolegy, motivovat je a pomáhat s koordinací jejich úkolů. Vaším úkolem bude udržovat organizaci kancelářských procesů, podporovat vedení společnosti a přinášet iniciativní přístup k zlepšování efektivity práce.

Co bude vaše náplň práce:

  • Zajištění každodenního chodu kanceláře (administrativa, kancelářské potřeby, komunikace s dodavateli)
  • Koordinace úkolů mezi podřízenými a zajištění jejich efektivního plnění
  • Podpora vedení společnosti a jednotlivých oddělení
  • Organizace schůzek, firemních akcí a interních setkání
  • Práce s MS Excel a Word na uživatelské úrovni
  • Zajišťování plynulého toku dokumentace, smluv a dalších administrativních procesů
  • Aktivní řešení problémů a iniciativní přístup ke zlepšování pracovních postupů

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Časová flexibilita a schopnost rychle se přizpůsobit změnám
  • Znalost MS Excel a Word na uživatelské úrovni
  • Ochota učit se novým věcem a hledat způsoby, jak zefektivnit procesy
  • Proaktivní a iniciativní přístup k práci
  • Schopnost vést tým a být inspirací pro své kolegy

Co vám nabízíme:

  • Fixní plat a možnosti kariérního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova po zaučení
  • Přátelské a podporující pracovní prostředí
  • Příležitosti k profesnímu rozvoji a sebevzdělávání
  • Stabilní zaměstnání v rostoucí společnosti