Vedoucí odd. cisternové silniční dopravy AC (přeprava ADR) Ž/M

Jméno/Firma
ČEPRO, a.s.
Pracoviště
Dělnická 213/12, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
8. 10. 2024

Pro naše oddělení řidičů cisternové silniční dopravy pro přepravu nebezpečných věcí (ADR) hledáme kolegu/kolegyni na pozici "Vedoucí oddělení AC"

Náplň práce:

  • vedení týmu řidičů AC na jednotlivých skladech společnosti ČEPRO (celkem 60 až 65 řidičů)
  • zajišťování a kontrola profesních požadavků na podřízené řidiče (zajišťování školení profesní způsobilost řidičů, zdravotních prohlídek, školení BOZP a dalších školení)
  • přidělování/zabezpečování a kontrola stavu osobních ochranných pracovních prostředků řidičů
  • plánování směn řidičů ve spolupráci s oddělením dispečinku cisternové autodopravy
  • kontrola evidence pracovní doby řidičů směn v docházkovém systému (bezpečnostní přestávky a doby odpočinků AETR)
  • příprava podkladů pro mzdy řidičů
  • kontrola autocisteren společnosti, dodržování pracovních postupů a legislativy, řešení neshod a zjištěných porušení norem v silniční přepravě ze strany řidičů
  • na vyžádání kontrola externích dodavatelů dopravy
  • odpovědnost za dodržení pravidel pro zachování kvality přepravovaného zboží při plnění AC
  • kompletace příslušných průvodních dokladů z přepravy pohonných hmot

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici v oblasti silniční dopravy (VKD/MKD), ideálně s přepravou nebezpečných věcí dle Dohody ADR
  • minimálně 3 roky praxe s vedením podřízených zaměstnanců
  • znalost legislativy v silniční dopravě, a legislativy týkající se přeprav dle Dohody ADR
  • schopnost implementovat a dohlížet na bezpečnostní postupy při nakládání, přepravě a vykládání nebezpečných věcí
  • uživatelská znalost práce s PC (MS office)
  • dobré komunikativní a organizační schopnosti
  • analytické a plánovací schopnosti
  • schopnost koncepční práce, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • profesionální přístup a schopnost týmové spolupráce
  • řidičský průkaz sk. B

Výhodou:

  • platné osvědčení o odborné způsobilosti pro silniční nákladní dopravu
  • školení ADR

Nabízíme:

  • služební automobil i pro soukromé využití
  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • možnost dalšího vzdělávání
  • 25 dnů dovolené, 3 dny osobního volna
  • stravenky 165Kč/ den
  • Cafeteria až 13 000Kč/ rok (volnočasové aktivity)
  • příspěvek na penzijní připojištění 2 000Kč/ měsíc
  • příspěvek 1 500Kč na pojištění odpovědnosti
  • zvýhodněné ceny paliva
  • zdarma konzultační služby (právní, finanční, psychologické, zdravý životní styl

Informace o nástupu:

  • nástup od 1. 1. 2025