Nákupčí

Jméno/Firma
KOVO Koukola,s.r.o.
Pracoviště
Jamská 2361/51, Žďár nad Sázavou
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
8. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce

  • Vytváření a evidence objednávek, nákup materiálu
  • Kontrola dodacích termínů – urgování dodávek
  • Vyhledávání a výběr nových dodavatelů
  • Sledování cen komodit trhu, komunikace s dodavateli a vyjednávání lepších nákupních podmínek
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti (logistika, výroba, obchod)

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání nejlépe technického směru
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2 pro denní komunikaci
  • Práce s PC (MS Office - uživatelská úroveň)
  • Zkušenosti s nákupem minimálně 2 roky výhodou
  • Znalost systému SAP velkou výhodou
  • Prokazatelná zkušenost z nákupu technického materiálu
  • Zodpovědnost, flexibilitu, systematičnost, iniciativu, vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení Vašim zkušenostem
  • Půlroční prémie – výplata v červnu a v prosinci
  • Pružnou pracovní dobu
  • Volání za firemní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Závodní stravování za dotovanou cenu + příspěvek na drobné občerstvení
  • Odměny zaměstnancům formou slosování
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Práci v dynamicky se rozvíjející rodinné společnosti
  • Nástup dohodou
  • Pracoviště Žďár nad Sázavou