Technik zdravotních přístrojů

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje
Pracoviště
Máchova 400, Benešov
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
8. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

• Vedení dokumentace ke zdravotnické přístrojové technice
• Zajišťování BTK, servisu a oprav zdravotnické přístrojové techniky v rámci zákona o zdravotnických prostředcích
• Práce v terénu na odděleních nemocnice
• Uvádění nových zdravotnických přístrojů do provozu
• Komunikace s dodavateli zdravotnické techniky a personálem nemocnice za účelem zajištění servisu, nákupu a testování zdravotnické techniky
• Spolupráce na správě měřidel a laboratorního vybavení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro
• Znalost práce s PC (prostředí Windows, MS Office)
• Absolvování školení vyhlášky 50/1978 Sb. § 5 nebo 6 (možno po dohodě absolvovat v rámci zaměstnaneckého poměru)
• Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost související s výkonem povolání
• Příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce
• Schopnost samostatné i týmové práce
• Systémové a analytické myšlení
• Dobré komunikační dovednosti
• Spolehlivost, zodpovědnost a flexibilita

Výhodou bude, pokud budete umět

• Zkušenosti z nemocničního prostředí a praxe v oboru
• Znalost anglického jazyka

Co vám můžeme nabídnout

• Adekvátní mzda dané pozici (fixní + nenároková složka mzdy)
• Firemní benefity – CAFETERIE BENEFITŮ, zvýhodněné stravování, parkování zdarma v areálu nemocnice, firemní jesle, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna (Sick Days), očkování proti chřipce zdarma, péče o tělo a další benefity
• Moderní pracoviště