Sales Manager

Jméno/Firma
Eclair Aviation s.r.o.
Pracoviště
Dědinská 893/29, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
8. 10. 2024

Do Eclair Aviation nyní hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Sales Managera, který bude klíčovou součástí našeho obchodního týmu v Praze.

Popis pracovní pozice:

Tato pozice má za cíl rozvíjet a podporovat růst oddělení charterových letů v Eclair Aviation. Jako Sales Manager budete propagovat služby charterových letů a zároveň udržovat a rozvíjet stávající vztahy s klienty. Budete úzce spolupracovat se všemi odděleními společnosti a externími dodavateli, abyste zajistili koordinaci veškerých nezbytných procesů a poskytli našim klientům optimální servis.

Hlavní náplň práce:

  • Naceňování charterových letů pro klienty (práce s Outlook, Avinode, JeppView, atd.);
  • Komunikace s brokery, klienty a zajištění plynulého průběhu letů;
  • Tvorba a optimalizace charterového programu letadel společnosti;
  • Koordinace charterových letů;
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti (dispečink, letová koordinace, technický a letový úsek);
  • Hledání optimálních řešení pro klienty;
  • Budování a udržování dlouhodobých vztahů s klíčovými partnery;

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost v oblasti letectví je výhodou, ideálně z oddělení charterových letů Business Aviation;
  • Flexibilita a ochota pracovat na směny (víkendy i noční služby), Home Office možný dle dohody;
  • Jste aktivní, pohotový/á, máte pro-klientský přístup a primárně se soustředíte na kvalitu poskytovaných služeb;
  • Odolnost vůči stresu, umíte si stanovit priority a máte týmového ducha;
  • Český a Anglický jazyk plynně slovem i písmem je nutností, další jazyky jsou výhodou;

Co Vám nabízíme:

  • Atraktivní a rozmanitou práci v oblasti Business Aviation;
  • Možnost spolupracovat s klientelou z celého světa;
  • Práci v menším týmu, v rozvíjející se stabilní společnosti;
  • Notebook, mobilní telefon;
  • Fixní ohodnocení + provize z charterových letů dle výsledků;
  • MultiSport karta

Lokalita: Praha

Typ úvazku: HPP

Nástup: Ihned

V případě zájmu prosím přiložte k odpovědi svůj životopis a motivační dopis.