Vedoucí nákupu

Jméno/Firma
Orienta Czech s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
8. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Vedení cenových jednání s dodavateli
  • Zodpovědnost za cenový vývoj v oblasti nutných materiálů
  • Vedení oddělení nákupu, správa procesů, řešení problémů
  • Správa dodavatelského portfolia
  • Práce na hodnocení dodavatelů, dohled nad plněním cílů nákupu, dodavatelských podmínek (kvalita, logistika, termíny apod.).
  • Analýza potenciálních rizik v procesu dodávek materiálů, snižování možných rizik, problémů
  • Aktivní účast na nákupních aktivitách – uzavírání smluv, kontrola podmínek s vybranými dodavateli, práce na změnových řízeních u dodavatelů
  • Úzká spolupráce s oddělením nákupu v Německu, dále s vývojem, přípravou výroby, kvalitou
  • Zodpovědnost za rozvoj dodavatelů, zlepšování procesů nákupu a rozvoje dodavatelů
  • Práce na auditech

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického či technického směru
  • Dlouhodobá praxe v oblasti nákupu ve výrobní automotive společnosti podmínkou
  • Komunikativní znalost angličtiny, NJ výhodou
  • Praxe s organizací a řízením týmu
  • Zkušenosti se správou dodavatelských aktivit, rozvojem dodavatelů, komunikací a jednáním s dodavateli
  • Praxe na strategických úkolech
  • Znalost MS Office, SAP

Firma nabízí:

  • Uplatnění v mezinárodní výrobní společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Nejrůznější příspěvky (penzijní pojištění, životní pojištění apod.)
  • Možnost závodního stravování
  • Firemní akce pro zaměstnance apod.