Referent nákupu

Jméno/Firma
PROMO HALY s.r.o.
Pracoviště
Moravská 2864/63, Kroměříž
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
8. 10. 2024

Do našeho týmu společnosti PROMO HALY s.r.o. hledáme nového kolegu na pozici Referent nákupu s občasnou spoluprací v oblasti BOZP a vedením dokumentace pro ISO. Jsme česká společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí a výstavbou montovaných hal.

Náplň práce

· Zajištění nákupu materiálů u tuzemských dodavatelů dle předloženého požadavku

· Poptávkové řízení a výběr dodavatelů hutního materiálu, spojovacího materiálu, panelů, trapézových plechů, oken, vrat, světlíků a ostatních položek na stavbu, zásob a spotřebního zboží

· Úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

· Zodpovědnost za nákup materiálu podle požadavků projektu

· Zajištění včasného dodání veškerého materiálu a zboží

· Uzavírání kontraktů s dodavateli

· Vyhledávání potenciálních dodavatelů

· Kontrola cen dodaného materiálu vůči potvrzené objednávce

· Administrativa a legislativa spojená s pracovní pozicí

· Zlepšování stávajících procesů, účast na kontrolách skladových zásob apod.

· Spolupráce s externím dodavatelem BOZP a PO, domlouvání termínu školení BOZP a PO, komunikace s úřady v případě kontroly a přítomnost při těchto kontrolách, vedení evidence likvidace odpadu aj.

Požadujeme

· Minimálně středoškolské vzdělání, praxe výhodou

· Aktivní přístup, odpovědnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti

· Uživatelská práce na PC, MS Office (převážně MS Excel a MS Word)

· Znalost IS Helios výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme

· Práci na HPP ve stabilní české firmě s přátelským přístupem

· Příjemné a pohodové pracovní prostředí

· Příspěvek na stravování

· Kávu a čaj na pracovišti zdarma

· Dvakrát ročně neformální firemní setkání plus teambuildingy

· Měsíční příspěvek na volnočasové aktivity zaměstnance (Multisport karta)

· Prostor nápadům a iniciativě každého zaměstnance

· Místo výkonu práce – Kroměříž

· Nástup možný od 11/2024

· HPP na dobu určitou

· Mzda 30.000,- Kč až 35.000,- Kč