Fyzioterapeut / rehabilitační sestra

Mateřská škola a základní škola pro děti s kombinovaným postižením SMILING CROCODILE, o.p.s.
Pracoviště
K učilišti 165/15, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vyšší odborné
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
8. 10. 2024

Pracovní nabídka

Požadujeme

vzdělání a zkušenosti v oboru fyzioterapie / rehabilitace. Zkušenosti s fyzioterapií postižených dětí vítány, Vojtova metoda, Bobat a další metody výhodou. Znalost angličtiny výhodou. Zájemci zašlete e-mailem životopis s motivačním dopisem.

Nabízíme

práci v příjemném prostředí malé školy rodinného typu pro děti s kombinovaným postižením. Přijmeme i absolventy ochotné učit se novým věcem. Provoz dle školského kalendáře (placené volno v době školních prázdnin). Samostatné organizování a provádění systematické fyzioterapie a vodoléčby v naší vířivce a nově zrekonstruovaných tělocvičnách. Možnost závodního stravování. Mzda se odvíjí od míry zkušeností a vzdělání a zapálení pro práci. Nástup možný ihned či dle dohody.

Náplň práce

Systematická fyzioterapie a aquaterapie dětí s těžkým kombinovaným postižením dle individuálních diagnóz.