Projektový manažer

Jméno/Firma
LIPOELASTIC a.s.
Pracoviště
Vrbenská 887, Valašské Meziříčí
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Informatika a IT služby
Vytvořeno
8. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co budete dělat?

  • Řídit interní IT projekty zaměřené na digitalizaci společnosti
  • Starat se o to, aby byly probíhající projekty dokončeny v dohodnutém termínu, v nákladech, v rozsahu a kvalitě. O projektech budete reportovat boardu a v případě potřeby budete eskalovat rizika nebo změny na projektu.
  • Spolupracovat s dodavateli a kolegy napříč různými odděleními
  • Organizovat schůzky, spravovat projektovou dokumentaci v Asaně, kontrolovat plnění smluvních závazků
  • Jedná se o práci onsite ve Valašském Meziříčí

Co potřebujeme, abyste znal/a a uměl/a

  • Jste organizační typ, máte schopnost organizovat a řídit nejen druhé, ale především sám/samu sebe.
  • Dokážete plnit v termínu dohodnuté úkoly a svěřené úkoly umíte dokončit.
  • K problémům se stavíte tak, že se orientujete na řešení. Aktivně přistupujete k překážkám a orientujete se na výsledek
  • Umíte jednat partnersky - s kolegy i dodavateli; komunikace s lidmi bude váš denní chleba
  • Máte technický background a baví Vás IT technologie
  • Nebojíte se učit nové věci
  • Pracujete s počítačem na velmi dobré uživatelské úrovni
  • Máte minimálně středoškolské vzdělání
  • Komunikujte v anglickém jazyce

Přivítáme

  • Zkušenosti z IT prostředí nebo výrobní společnosti
  • Znalost projektového řízení, pokud máte některou certifikací, jako např. Prince2, IPMA, PMI, je to super
  • Pokud nemáte dostatečnou praxi, ale sníte o práci projektového manažera, ozvěte se též, zaučíme motivovaného nováčka, který má předpoklady stát se schopným projektovým manažerem

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci v rámci projektového řízení
  • Práci ve stabilní, prosperující společnosti se zajímavými produkty, pro kterou je důležité příjemné prostředí pro zaměstnance a dobré, spolupracující vztahy mezi kolegy
  • Podporu ze strany kolegů. Věříme, že jsme příjemný pracovní kolektiv, který spolupracuje a nerivalizuje
  • Zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, 3 sick days, stravenkový paušál ve mzdě, příspěvek na penzijní spoření, multisport karta, vzdělávací kurzy na míru potřebám pozice, možnost kariérního růstu, bonusy/prémie, firemní akce, možnost zakoupit si za zvýhodněnou cenu produkty společnosti)