Obchodní zástupce elektro pro Prahu a SČ/záložní zdroje pro různá odvětví

Jméno/Firma
HR Direct s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
8. 10. 2024

Naším klientem je velká nadnárodní společnosť, která je významým dodavatelem komponentů a technologií v oblasti elektrotechniky, digitalizace a automatizace. Hledáme šikovného elektroinženýra/elektroinženýrku, který má alespoň pár let zkušeností s prodejem v oblasti elektrotechniky a domluví se anglicky min. na úrovni B1.

Náplň práce:

  • Vyhledávání a  a rozvoj zákazníků v oblati datových center, 3 fázových UPS se zaměřením na SW, digitální řeření a další technologie (photovoltaics, e-mobility)
  • Získání znalostí místního trhu a struktury konkurence
  • Prezentace nových produktů zákazníkům a jejich uvádění na trh
  • Obchodní jednání, příprava smluv, cenové kalkulace
  • Komunikace a spolupráce s odděleními aplikací a podpory prodeje
  • Pravidelný reporting obchodních výsledků, atd.

Kvalifikační predpoklady:

  • Vzdělání elektrotechnického nebo IT zaměření, případně jiné technické vzdělání a práci v elektrotechnice
  • Zkušeností na podobné pozici v oblasti prodeje elektrotechnických produktků - znalost 3-fázových UPS produktů výhodou
  • Orientace na zákazníka, schopnost porozumět jeho potřebám a navrhovat vhodnáu řešení
  • Obchodní, prezentační a komunikační dovednosti
  • Plynulý jazyk: čeština/slovenština,
  • Angličtina na komunikativní úrovni (min. B1)
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnoceníSslužební vůz i k soukromým účelům
  • Stravenky
  • Životní, úrazové a penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Home office
  • Sick days
  • Příspěvek na regeneraci

V případě Vašeho záujmu prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu. Pro další informace se obracejte přímo na Ing.Ľubici Zaťkovou, tel. 603422135