Facility Group Leader (m/ž)

Jméno/Firma
SIMIX GROUP s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
8. 10. 2024

Pro našeho klienta, firmu z Brna, která kompletuje počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektroniku, hledáme Facility Group Leadera/ku. V současné době klient rozjíždí nový projekt v oblasti automotive, kdy začíná vyrábět desky plošných spojů.

Hledáme parťáka pro údržbu. Team leadera, který zorganizuje práci pro techniky údržby a bude pravou rukou supervisora, od kterého bude přijímat úkoly. Ideální by bylo pokud již máte zkušenost s provozem budovy a nezaleknete se ani provozu nové budovy v Blučině.

Náplň pozice:

Organizace práce techniků
Operativní vyřizování požadavků
Být neustále v pohybu na hale
Koordinace externích firem a dohled na jejich činnost
Správa budovy i technologií
Účast na projektech
Pravidelné reporty

Požadavky na pozici:

střední či vysoká škola, obor elektro nezbytný
Nařízení vlády č. 194/2022 Sb., §5, nebo vyhl. č. 50/1978 Sb. §6 a vyšší - nezbytné
Schopnost vést tým
AJ na úrovni B1 (komunikativní)
Aktivní řidič, sk.B
Manuální zručnost
Proaktivní přístup

Nabízíme:

Pouze ranní směna od 7:00 do 15:30
Měsíční bonus
Nadstandardně hrazené přesčasy
Závodní kantýna na pracovišti (snídaně, obědy)
Příspěvek na stravování v rámci firemní kantýny
Elektronické stravenky
Půlroční a roční bonusy
Multisport karta
Zvýhodněný zaměstnanecký Vodafone tarif
Dovolená 4 týdny, po zkušební době další 1 týden volna
Příspěvek na penzijní připojištění
Vzdělání a rozvoj zaměstnance
Cafeteria system