Head of Finance Department / Vedoucí finančního oddělení

Jméno/Firma
BizLink Industry Czech s.r.o.
Pracoviště
Kostelec
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Finance a ekonomika
Vytvořeno
8. 10. 2024

Máte zkušenosti s vedením lidí? Chcete mít vliv na plnění plánu a vytváření finančních strategií? Pak jste to Vy koho hledáme do našeho týmu.

Náplň práce:

  • Participace na tvorbě finančních strategií, forecasting, budgety, reporting...
  • Kontrola nákladovosti firmy a peněžních toků (cash flow management)
  • Vyhodnocování kalkulace produktů, údržba cen v systému (Transfer pricing)
  • Práce s daty v systému SAP, analýzy nákladů atd.
  • Řízení malého teamu pracovníků – účtárna, controlling
  • Blízký kontakt s výrobou, logistikou a manažery jednotlivých oddělení
  • Spolupráce s auditory, finančními a daňovými orgány státní správy
  • Kontrola včasnosti a správnosti plateb závodu
  • Reporting do mateřské společnosti

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Organizační předpoklady a řídící schopnosti
  • Aktivní znalost AJ
  • Výborné analytické dovednosti
  • Samostatnost a proaktivita

Nabízíme:

  • Stabilní, pestrou a kreativní práci v nadnárodní společnosti
  • Přátelskou firemní kulturu s týmem zkušených profesionálů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na stravování
  • Věrnostní bonus
  • Příspěvek na dovolenou a vánoce
  • Poukázky do lékárny
  • 5 týdnů dovolené na odpočinek
  • Jazykové kurzy
  • Podporu při rozvoji dovedností
  • Penzijní připojištění
  • Náborový příspěvek až 50 000,-Kč