PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ

Jméno/Firma
Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o.
Pracoviště
Na Statkách 638/3, Olomouc
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
8. 10. 2024

Nissens Cooling Solutions Czech je součástí dánské skupiny A.P. Møller s více než stoletou historií ve strojírenství. Jsme jedním z předních světových výrobců chladicích zařízení a systémů. Výrobní aktivity společnosti jsou soustředěny na Slovensku, v Dánsku, Číně, USA a od roku 2020 také v České republice.

Přidejte se k nám a buďte součástí Wind Industry- revoluce v čisté energii.

Hledáme projektového nákupčího do Olomouce! Chcete být součástí inovací? Jako projektový nákupčí budete řídit nákup pro naše nejnovější produkty, spolupracovat s mezinárodními dodavateli a optimalizovat náklady.

Jaká bude náplň práce?

  • Zadávat a sledovat objednávky: Materiály, komponenty, služby pro NPI projekty.
  • Komunikovat s dodavateli: Řešení problémů, zajištění kvality a dodávek.
  • Tvořit reporty: Pravidelné aktualizace o stavu objednávek.
  • Spravovat dokumentaci: Udržovat přehled o objednávkách, smlouvách a dodržovat předpisy.

Co od vás očekáváme?

  • Silné analytické schopnosti a zdatnost v nástrojích pro analýzu dat.
  • Znalost ERP systémů je výhodou.
  • Vysokou úroveň znalosti MS Office (včetně MS Word & Excel)
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu v dynamickém, mezinárodním prostředí.

Co vám nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti s bohatou historií a silným zaměřením na budoucnost.
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí s výbornou dostupností z Olomouce i z dálnice
  • Odpovídající finanční ohodnocení s ohledem na vaši praxi a náročnost pozice
  • 5 týdnů dovolené pro váš odpočinek
  • Roční bonus, příspěvek na dojíždění a na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání, podporu zkušených kolegů a propracovaný systém zaškolení

Přidejte se k nám! Využijte své dovednosti k inovacím, které utvářejí udržitelnou budoucnost!

Pokud vás tato pozice zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na vás!