Hlavní projektový manažer - metro Petřiny

Jméno/Firma
Energy Benefit Centre a.s.
Pracoviště
Křenova 438/3, Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
8. 10. 2024

Společnost Energy Benefit Centre a.s. zajišťuje projektové dokumentace všech stupňů, energetické posudky, technické i autorské dozory pro své klienty zejména z veřejného, ale i soukromého sektoru. Hlavním zaměřením je orientace na snižování energetické náročnosti stávajících objektů, výstavba nových pasivních budov a instalace obnovitelných zdrojů energie.

Do našeho profesionálního a kreativního týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici "Hlavního projektového manažera".

Orientujeme se na pozemní stavitelství a projektujeme především velké veřejné stavby. V našem portfoliu převažují energeticky šetrné rekonstrukce budov, novostavby pasivní nebo plusové, s maximálním využitím obnovitelných zdrojů energie. Technologie jako absorpční plynová tepelná čerpadla, nucené větrání s rekuperací, fototermika a fotovoltaika jsou na denním pořádku. Novou výzvou jsou pak budovy nulové a PASIVNÍ PLUSOVÉ.

Náplň práce:

  • Efektivní vedení týmu
  • Dotahování stanovených cílů
  • Plánování, organizace a řízení projektů a lidí
  • Spolupráce s dalšími odděleními a externími partnery
  • Samostatné zpracování projektových žádostí a koordinace projektů financovaných z dotací
  • Technická podpora administrace klientských projektů

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání přednostně technického směru
  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti vedení týmu nebo projektového managementu
  • Základní zkušenosti v oblasti projektování a realizace stavebních projektů
  • Schopnost motivovat a vést tým k dosažení nejlepších výsledků
  • Organizační a analytické schopnosti
  • Výborné komunikační dovednosti a schopnost jednat s klienty i dodavateli
  • Samostatnost v rozhodování a silnou vnitřní motivaci dosahovat stanovených cílů

Nabízíme:

  • Atraktivní finanční ohodnocení v rozmezí 60 000 - 80 000 Kč měsíčně
  • Plný pracovní úvazek ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení a bonusy za dosažení cílů
  • Možnost rychlého osobního a profesního růstu ve společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a podporu ze strany zkušeného týmu
  • Benefity jako jsou flexibilní pracovní doba, příspěvky na stravování, penzijní připojištění, a další

Pokud hledáte příležitost, kde můžete uplatnit své technické a manažerské dovednosti a aktivně přispět k růstu a úspěchu společnosti, neváhejte a pošlete nám svůj životopis a motivační dopis.