Studijní oddělení 1. LF UK přijme referenta/referentku

Jméno/Firma
Univerzita Karlova - 1. lékařská fakulta
Pracoviště
Kateřinská 1660/32, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
8. 10. 2024

Studijní oddělení 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy do svého týmu přijme referentku/referenta pro přijímací řízení a přípravné kurzy pro programy v českém jazyce na pozici Samostatná odborná organizační a administrativně-správní pracovnice/pracovník.

Náplň práce:

  • administrativní zajištění přijímacího řízení pro uchazeče do všech pregraduálních studijních programů v českém jazyce,
  • administrativní zajištění přípravných kurzů pro uchazeče v českém jazyce,
  • správa webu, komunikace a informování uchazečů, posluchačů v rámci svěřené agendy,
  • zapojení v rámci hromadných akcí studijního oddělení, dne otevřených dveří,
  • zpracování přehledů, statistik, matriky,
  • zpracování stipendií, včetně podkladů pro vyplacení,
  • zajištění spisové služby a archivace dokumentů.

Požadujeme:

  • středoškolské nebo bakalářské vzdělání,
  • znalost práce na PC na dobré úrovni (zejména word, excel),
  • zkušenosti s administrativní prací, přípravou hromadných dokumentů, práce s tabulkami, databázemi, schopnost orientace v předpisech, zvládání většího množství agendy v určitých časových úsecích,
  • komunikační a organizační schopnosti, týmovou spolupráci, flexibilitu,
  • samostatnost, iniciativní přístup, pečlivost a zodpovědnost, schopnost učit se nové věci, řešení žádostí v rámci správní agendy, komunikace s uchazeči, orientace v systému vysokoškolského studia.

Další požadavky, které budou zohledněny při výběrovém řízení:

  • zkušenosti z akademického prostředí univerzity nebo fakulty, státní správy nebo státní organizace (např. Česká pošta),
  • znalost zákona o vysokých školách a správního řádu, zkušenosti se správním řízením,
  • práce se studijním informačním systémem.

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy v menším kolektivu,
  • pracovní poměr na plný úvazek,
  • finanční ohodnocení podle mzdových předpisů Univerzity Karlovy a 1.LF UK,
  • práci na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou,
  • zaměstnanecké slevy a další benefity (stravenky, příležitostně HO, odměny, příspěvky, částečně pružná pracovní doba),
  • 5 týdnů dovolené a možnost čerpání 5 dnů osobního rozvoje navíc,
  • vzdělávací kurzy zdarma,
  • možnost okamžitého nástupu, nejpozději od 1.1.2025

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsou uvedeny na webových stránkách 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy na adrese GDPR - 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (cuni.cz) o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na 1. LF UK.

Zasláním životopisu zároveň prohlašujete, že jste byl/a správcem řádně informován/a o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením GDPR a že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé.