Key Account manager - oftalmologie

Jméno/Firma
Valtix Pharma s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
8. 10. 2024

Hledáme Key Account Managera, který má kontakty v oblasti oftalmologie a chuť rozvíjet obchodní vztahy. Pokud máte zkušenosti ve zdravotnictví nebo farmacii, a hledáte příležitost, kde využít své schopnosti, přidejte se k nám!

Náplň práce:

•Každodenní komunikace s oftalmology a zdravotnickými odborníky.

•Prezentace a prodej inovativních produktů v oftalmologii.

•Rozvíjení a péče o klíčové zákazníky a budování dlouhodobých vztahů.

•Plnění prodejních cílů a účast na seminářích a kongresech.

•Efektivní práce v terénu při navštěvování zákazníků.

•Implementace obchodních strategií s důrazem na růst značky.

Požadujeme:

•Kontakty v oftalmologii.

•Zkušenost v oblasti farmacie nebo zdravotnictví.

•Samostatnost a schopnost efektivně pracovat v terénu.

•Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat.

•Vynikající komunikační a prezentační schopnosti.

Nabízíme:

•Zajímavé finanční ohodnocení – fixní plat + motivační bonusy.

•Služební auto k dispozici i pro soukromé účely.

•Flexibilní pracovní dobu.

•Odborný růst a vzdělávání v prestižním oboru.

Spolupráci na IČO s možností dlouhodobého rozvoje.

Pokud vás tato pozice zaujala, neváhejte se ozvat! Staňte se součástí našeho úspěšného týmu.