Asistenční koordinátor/ka s němčinou a angličtinou

Jméno/Firma
Dunross
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Němčina
Profese
Cestovní ruch a ubytování
Vytvořeno
8. 10. 2024

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se cestovním pojištěním v zahraničí, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Asistenční koordinátor/ka s němčinou a angličtinou.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • budete členem týmu specialistů sídlících v Praze, kteří pomáhají cestovatelům po celém světě v nepříjemných situacích
  • budete úzce spolupracovat s naším lékařským a dopravním týmem
  • hlavním úkolem je každodenní kontakt s našimi klienty v zahraničí, nemocnicemi, leteckými společnostmi, atd.
  • vyřizovat každodenní příchozí nebo odchozí komunikace s pojistníkem, lékařskými a technickými poskytovateli, agenty, zákazníky,...
  • zaznamenávat veškeré komunikace do interních systémů
  • zajištění logistických opatření na místní i mezinárodní úrovni

POŽADAVKY:

  • pokročilá znalost angličtiny a němčiny
  • zkušenost s prací v zákaznickém servisu výhodou
  • dobrá úroveň organizace, multitasking a efektivní time management
  • empatie vůči zákazníkům, schopnost rychle analyzovat situaci a najít řešení
  • ochota pracovat na směny (podpora je otevřená 24 hodin 7 dní v týdnu): 5 ranních směn (8:00 – 15:30), 6 odpoledních směn (13:30 – 21:00), 4 noční směny (20:00 – 8:00), 3 denní směny o víkendu (8:00-20:00)
  • 40% pracovní doby lze odpracovat z domova (po zkušební době)

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • každodenní komunikace v cizích jazycích
  • velmi zajímavá a různorodá práce
  • motivující plat a benefity (např. příspěvek na stravování, čtvrtletní bonusy, Multisport karta, příspěvek na jazykové kurzy a mnoho dalších!)
  • moderní kanceláře v Karlíně
  • možnost Home office
  • flexibilní plánování směn, možné i zkrácené úvazky
  • čtvrtletní vyplácené bonusy na základě výkonu