HR manažer

Jméno/Firma
Slezská univerzita v Opavě
Pracoviště
Na Rybníčku 626/1, Opava
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
8. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

· Nastavování pravidel a metodických postupů pro nábor a výběr zaměstnanců, proces adaptace, formy a způsoby hodnocení a rozvoje kariéry a spolupráce při jejich implementaci

· Identifikace potřeb vzdělávání a koordinace vzdělávacích aktivit napříč univerzitou

· Zavedení a rozvoj talent managementu a plánů nástupnictví

· Spolupráce při vytváření a implementaci interních politik souvisejících s rozvojem firemní kultury, zlepšováním pracovního prostředí a podporou motivace, wellbeingu a vytváření prostředí sociálního bezpečí

· Podpora interní komunikace v podmínkách dislokovaných pracovišť univerzity

Požadované vzdělání:

· vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu, ideálně zaměřeném na oblasti lidských zdrojů, psychologie nebo příbuzný obor

· praxe v oblasti HR minimálně 5 let

· prokazatelné zkušenosti s náborem, rozvojem, motivací a hodnocením zaměstnanců

Odborné požadavky:

· znalost pracovního práva

· dovednosti a zkušenosti s řízením projektů

· zkušenost s vytvářením metodiky personálních činností výhodou

· znalost a zkušenost s nástroji pro hodnocení silných stránek a osobnostních metrik (např. Gallup CliftonStrengths34) výhodou

· velmi dobrá uživatelská znalost softwaru MS OFFICE (Word, Excel, Outlook)

· znalost AJ minimálně na úrovni B1

· řidičský průkaz skupiny B

Osobnostní předpoklady:

· strategické a týmové myšlení

· flexibilita, přizpůsobivost a aktivní přístup k zavádění nových metod

· schopnost vést a motivovat

· proaktivní a otevřená komunikace

Pracovní poměr:

plný pracovní úvazek 40 hod. týdně
předpokládaný nástup: dle dohody
pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce
místo výkonu práce: rektorát Slezské univerzity v Opavě, Na Rybníčku 626/1, 746 01 Opava

Mzda: měsíční mzda v závislosti na dosažené praxi, znalostech a dovednostech 42 000 – 50 000 Kč (po zapracování)

Pracovní prostředí:

· 6 týdnů dovolené

· pružná pracovní doba

· příspěvek na stravování a na penzijní připojištění

Požadované doklady:

přihláška k výběrovému řízení včetně udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů (vzor ke stažení na http://go.slu.cz/prihlaskavr)
profesní životopis, včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech
osobní dotazník uchazeče (vzor ke stažení na http://go.slu.cz/Dotaznikuchazece)
kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Požadované materiály zašlete písemně nebo emailem nejpozději do 23.10.2024 na adresu: