Provozní montér

Jméno/Firma
ČEVAK a.s.
Pracoviště
Budějovická 42, Křemže
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Řemeslné a manuální práce
Vytvořeno
8. 10. 2024

Pracovní nabídka

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ

Opravy, údržba a montáž nových vodovodních řadů a přípojek včetně objektů

Montáže a výměny vodoměrů přímo u zákazníků (v domácnostech i firmách)

Po zapracování budete samostatně jezdit do terénu v okolí

Spolupráce s kolegy na středisku (dalšími montéry, elektrikáři, zámečníky)

POŽADUJEME

Výuční list – ideálně obor instalatér

Šikovnost a chuť pracovat v řemesle

Samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti

Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

Pevnou pracovní dobu - 37,5 hodin týdně – od 7:00 do 15:00 (30 min. pauza na oběd)

Příspěvek na stravování - 107 Kč/den

5 týdnů dovolené

5 dnů zdravotního volna

Proplácení přesčasů

Roční odměnu - 13. plat

Po zapracování příplatky za pohotovostní službu

Mnoho dalších benefitů (např. příspěvky na kulturní a sportovní akce, zvýhodněné telefonní tarify, příspěvky na jazykové vzdělávání apod.)