Autorizovaný zeměměřický inženýr

Jméno/Firma
Trenkwalder a.s.
Pracoviště
Praha
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
8. 10. 2024

Moderní konzultační a projektová společnost s dlouholetou tradicí hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Autorizovaný zeměměřický inženýr.

Jste vlastníkem autorizace Zeměměřického inženýra a máte chuť být součástí vznikajících velkých komplexních projektů nejen v dopravní infrastruktuře? Projekty budete řešit v rámci celé České republiky, pracovní zázemí budete mít v Praze.

ID: a0tbI0000052b7EQAQ

Popis pozice
* Zpracování projektové dokumentace pro odvodnění a zásobení pitnou vodou v rámci dopravních a železničních staveb.
* Vypracování projektů rekonstrukcí a novostaveb veřejných inženýrských sítí, včetně vodovodů, kanalizací a plynovodů.
* Spolupráce s týmem odborníků na řešení odborných posudků a zpracování expertiz.
* Vykonávání autorského dozoru během realizace projektů, zajištění kvality a souladu s projektovou dokumentací.
* Účast na jednáních s klienty a dodavateli, komunikace ohledně technických požadavků a řešení problémů.
* Aktualizaci a správu technické dokumentace a záznamů souvisejících s projekty.

Váš profil
* SŠ/VŠ v oboru zeměměřictví, geodézie nebo příbuzném oboru.
* Platná autorizace Zeměměřický inženýr podle § 16f odst. 1 a) zákona č. 200/1994 Sb.
* Praxe v oboru, ideálně v projektech dopravy, inženýrských sítí nebo pozemních staveb.
* Zkušenosti s projektováním a zpracováním dokumentace.
* ŘP sk. B – aktivní řidič.
* Základní znalost softwaru Bentley (MicroStation) nebo AutoCAD, zájem o BIM výhodou.
* Orientace v právních předpisech a normách zeměměřictví a stavebnictví.
* Samostatnost, pečlivost, odpovědnost a chuť se rozvíjet.
* Schopnost pracovat v týmu.

Naše nabídka
* Moderní výpočetní technika na pracovišti.
* Talentová akademie.
* Flexibilní pracovní doba.
* 8 dní dovolené dovolené navíc.
* 5 dní volna navíc pro novopečené tatínky nad rámec zákona.
* Věrnostní program pro loajální zaměstnance.
* Pro zájemce možnost získání Multisport karty, využití firemního sport klubu.
* Příspěvek na stravování, vlastní firemní jídelna na pracovišti.
* ... a další zaměstnanecké benefity !

Kontakt
Michaela Macúchová
Ovocný trh 573/12 Praha-Staré Mesto 110 00
Mobil: +420731661211